Merz Spezial Dragees – kuracja

Kuracja preparatem Merz Spezial Dragees powinna trwać 3 miesiące, ja obecnie jestem na półmetku. Ze względu na wakacje musiałam nieco przesunąć okres stosowania, ponieważ ciężko było mi pilnować regularnego przyjmowania preparatu. Poza tym na wakacjach moje włosy, skóra i paznokcie miały się świetnie i nie czułam potrzeby przyjmowania tabletek w tym okresie. Niestety jak to zwykle bywa jesienią ze względu na mniejszą ilość słońca i zmienną aurę pogodową moja cera powoli zaczyna tracić blask, a włosy znów potrzebują odżywienia, by stały się silne i błyszczące. Więcej informacji na temat preparatu znajdziecie w moim pierwszym poście – modanastrychu.com/beauty/merz-spezial/ dotyczącym kuracji.

Po prawie dwóch miesiącach stosowania zauważyłam kilka pozytywnych efektów, mam wrażenie że moje paznokcie znacznie szybciej rosną, pojawiły się też zdrowe i bujne baby hair, więc preparat działa, powoli ale skutecznie. Przede mną jeszcze miesiąc kuracji, zobaczymy co z tego wyniknie i jak zachowa się moje ciało po zakończeniu, zwłaszcza iż będzie to najtrudniejszy okres dla organizmu. Chłód, mróz, opady i wzmożona ilość zanieczyszczeń w powietrzu źle wpływają na naszą skórę, dodatkowo zaczyna się okres noszenia czapek i tym samym nasze włosy będą narażone na wiele niekorzystnych czynników.

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter

Merz Spezial Dragees (1)

Merz Spezial Dragees (2) Merz Spezial Dragees (3) Merz Spezial Dragees (4) Merz Spezial Dragees (5) Merz Spezial Dragees (6)