Kriolipoliza – relacja z zabiegu w salonie Isabel Medical Day Spa w Katowicach

Czym jest kriolipoliza?

Kriolipoliza to metoda polegająca na chłodzeniu tkanek tłuszczowych w celu spowodowania ich rozpadu (lipolizy). Dla wielu osób to najlepszy zabieg wyszczuplający. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj – KRIOLIPOLIZA.

Jak działa zabieg kriolipolizy?

Wynikiem zabiegu jest redukcja tkanki tłuszczowej. Dzieje się to na skutek mrożenia lipidy z komórek tłuszczowych, które są uwalniane i transportowane przez układ limfatyczny. Lipidy w komórkach tłuszczowych krystalizują się w wyższej temperaturze niż inne komórki zawierające wodę. Dzięki temu kriolipoliza niszczy tylko komórki tłuszczowe, a oszczędza inne tkanki, takie jak skóra, mięśnie i nerwy.

Zabieg, przynajmniej dla mnie był bezbolesny, właściwie tylko zasysanie jest nieco dziwne i efekt końcowy, gdy dotykamy miejsca poddanego zabiegowi i czujemy chłód. Poza tym, wszystko przebiega spokojnie, a my w przeciągu 45 minut możemy się spokojnie relaksować popijając herbatkę, czy też czytając ulubione czasopismo.

Kriolipoliza zdjęcia „przed i po”.

kriolipoliza

Na zdjęciach możecie zobaczyć efekty „przed i po” u innych osób, które stosowały kriolipolizę wykonywaną w salonie Isabel Medical Day Spa, a także w prawym górnym rogu zdjęcie pokazujące moje „boczki”, bo to właśnie tę część ciała poddałam zabiegowi.

Aktualnie zabieg uzupełniam ćwiczeniami, a także masażem bańką chińską, ale o tym nieco więcej napiszę Wam w jednym z kolejnych postów, ponieważ temat jest bardzo ciekawy.

Jak popatrzycie na moje zdjęcie w nagłówku posta i na to „po zabiegu” od razu zauważycie efekty. Jak widać moje „boczki” tworzyły sporą różnicę pomiędzy wcięciem w talii, a biodrami, teraz ta różnica zrobiła się bardziej naturalna, a fałdki nie odstają i dzięki temu nie są już tak widoczne.

Niedługo planuję kolejny zabieg, ponieważ po jednej sesji, mimo iż tkanka stała się bardziej elastyczna i podatna na wszelkiego rodzaju aktywności, to efekt jest dla mnie jeszcze nieco zbyt mały. Jak to mówią, apetyt rośnie z miarę jedzenia…

Gdzie wykonać zabieg kriolipolizy?

Zdecydowanie radzę Wam takie zabiegi wykonywać w sprawdzonych miejscach. Opinie to ważne kryterium, dlatego warto poszukać poprzednich klientów, którzy spróbowali i się nie zawiedli.

Ja wybrałam kameralny salon znajdujący się w Katowicach. W Isabel Medical Day Spa spotkałam się z bardzo miłą i profesjonalną obsługą, ponadto zaletą miejsca jest nowoczesny sprzęt, wykwalifikowany personel oraz bardzo dobra lokalizacja. Jeśli jesteście z Katowic lub okolic, to szczerze polecam Wam to miejsce.

W salonie Isabel Medical Day Spa możecie również skorzystać z innych zabiegów min.:

Macie jakieś pytania? Zapraszam poprzez kontakt e-mail, lub komentarze. Piszcie śmiało! :)

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter