Kolorowe soczewki – prosty sposób na zmianę wyglądu.

Kolorowe soczewki – jakie wybrać?

Na rynku znajdziecie wiele produktów, zarówno jednorazowych, jak i tych z których korzystać możemy przez dłuższy czas. Kolorowe soczewki to bardzo fajny pomysł aby choć na chwilę zmienić swój wygląd.

Ja postawiłam na sklep Optiva.pl ponieważ oferuje bogaty asortyment, proces zamawiania jest prosty i wygodny, a obsługa chętnie wspiera kupujących i udziela cennych rad. Ponadto mają bardzo atrakcyjne ceny.

Wybrałam soczewki miesięczne w kolorze zielonym. Naturalnie mam ciemne, brązowe oczy w związku z tym bardzo ciekawa byłam efektu końcowego.

Pierwsze kroki.

Ponieważ nigdy wcześniej nie nosiłam soczewek, to zupełnie nie wiedziałam jak się do nich zabrać. Z pomocą przyszło mi oczywiście czytanie ulotki. Jest ona napisana w kilku językach dzięki czemu zakupy w Optivie spokojnie mogą robić również obcokrajowcy.  Wszystkie elementy są dobrze zapakowane w wysokiej jakości materiały, więc czyszczenie i przechowywanie soczewek jest łatwe i sterylne.

Zakładanie soczewek to niełatwa sprawa, zwłaszcza dla nowicjusza, dlatego myślę że fajnym pomysłem było by dołożenie do każdego zestawu małej karteczki z instrukcją obsługi tych delikatnych elementów. Oczywiście w internecie można znaleźć wiele informacji na ten temat, jednak jeśli miałabym taką ulotkę pod ręką byłabym wielce szczęśliwa.

Po założeniu soczewek było już tylko z górki, spokojnie, bez żadnych problemów mogłam w nich wykonywać wszystkie domowe zajęcia, takie jak: sprzątanie, ćwiczenia, jazda samochodem itp.

Na pewno skorzystam z nich jeszcze nie raz i kto wie może kiedyś zdecyduję się na niebieskie? ;)

Podsumowanie.

Wybierając sklep Optiva, masz pewność, że:

  • Otrzymasz wyłącznie renomowane i atestowane soczewki.
  • Sugerowane ceny są konkurencyjne i z pewnością Was usatysfakcjonują.
  • Sklep zapewnia bardzo szybką przesyłkę kurierską – paczka dociera nawet na następny dzień!
  • Obsługa zawsze stara się doradzić klientowi i pomóc wybrać najbardziej odpowiedni produkt.

Oferowane soczewki to gwarancja najlepszych modeli. Firma rzetelnie podchodzi do spełnienia oczekiwań swoich klientów, dlatego oferuje wyłącznie najpopularniejsze soczewki kontaktowe takich marek jak Acuvue, Air Optix, czy Biofinity w bardzo atrakcyjnych cenach. Posiada także wiele soczewek przystosowanych do takich dolegliwości, jak szybkie wysuszanie się oczu, astygmatyzm, czy dla użytkowników wymagających dodatkowego nawilżenia. W asortymencie sklepu znajdziecie również inne produkty: płyny, krople, akcesoria i okulary. Polecam serdecznie!

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter