Dwa tygodnie z Fitnessguru

Dziś 10 stycznia, a więc do wiosny zostało już tylko nieco ponad siedemdziesiąt dni! To oznacza, że najwyższa pora wziąć się porządnie za swoje ciało, w końcu nikt chyba nie ma zamiaru zamiast mile spędzać wiosenny czas na łące, siedzieć w czterech ścianach przejmując się mało estetycznymi fałdkami. Dlatego też postanowiłam zacząć od dwóch tygodni z Fitnessguru. Paczka z produktami przyszła do mnie jeszcze pomiędzy świętami, ale jakoś nie miałam serca jej otwierać, gdy na stole znajdowały się same pyszności.

Dlaczego zaczynam właśnie dziś? Dlatego że w końcu mam trochę czasu tylko dla siebie i chcę go odpowiednio wykorzystać, zadbać o siebie, swoje ciało i zdrowie jednocześnie wracając do regularnej aktywności fizycznej. Nie mam jednak zamiaru zupełnie rezygnować z mojej ukochanej czekolady czy innych produktów „zakazanych”, zamierzam jednak powrócić do bardziej świadomego i rozsądnego spożywania produktów.

Poniżej możecie zobaczyć co znalazło się w paczce, natomiast w kolejnym poście, pod koniec pierwszego tygodnia podzielę się z Wami swoimi pierwszymi spostrzeżeniami na temat produktów Fitnessguru i tego jak i czy wpływają na moje odżywianie.

Do usłyszenia!

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter

fitnessguru

W mojej paczce znalazły się:

  1. Poręczny Shaker w energetycznych kolorach.
  2. Batonik OneWhey pomarańcza i czekolada – starannie wyważony skład trzech różnych białek wysokiej jakości sprawia, że ​​nadaje się on dla wszystkich aktywnych fizycznie osób chcących zwiększyć dzienne spożycie białka.
  3. Saszetki OneAmino o czterech różnych smakach, które wystarczy zmieszać z wodą. Używamy ich podczas ćwiczeń by uzyskać dodatkową energię i wytrzymałość.
  4. Saszetki OneWhey o dwóch smakach (wanilia + biała czekolada oraz jogurt + kiwi), które są doskonałym uzupełnieniem dla aktywnych osób, chcących budować mięśnie, spalić tłuszcz i poprawić swoją sprawność fizyczną. Można je łączyć z wodą, mlekiem, ale także dodawać do jogurtu, płatków owsianych itp.
  5. Saszetki OneHeat zaprojektowane w celu uzyskania energii i spalania tłuszczu w ciągu dnia, jednocześnie eliminują głód cukru i utrzymują równomierny poziom energii.
  6. Saszetki OnePancake –  podobno ;) pyszne naleśniki białkowe.

IMG_8460 IMG_8449 IMG_8450 IMG_8451 IMG_8455 IMG_8452 IMG_8453 IMG_8457 IMG_8458 IMG_8459 IMG_8462 fitnessguru