Bądź fit – podsumowanie 6 tygodnia

Cześć!

Minął kolejny tydzień cyklu bądź fit, pora więc podsumować kolejny etap ćwiczeń. Ostatnio doskwiera mi tzw. leń i bardzo ciężko jest mi się zmotywować do jakiegokolwiek wysiłku fizycznego. Na szczęście nie mieszkam w Nowym Jorku, więc przynajmniej nie czuję się jak kosmitka.
No dobra wcale nie cieszę się z tego powodu, chętnie zamieszkałabym na Manhattanie i dała się porwać typowej dla nowojorczyków obsesji na punkcie ćwiczeń, miałabym przynajmniej motywację, bo nic tak nie motywuje jak zdrowy wysiłek w grupie. Tak jak obiecałam w tym tygodniu odwiedzamy kolejne amerykańskie miasto, stąd ten wstęp na temat Nowego Jorku.
Dziś nie będę się rozpisywać ponieważ nie jestem aż takim znawcą, by rozwodzić się na temat typowej nowojorskiej diety, wiadomo że różni się ona od tej powszechnie znanej amerykańskiej, pełnej niezdrowego jedzenia. Nowojorczycy bardzo dbają o swoją sylwetkę, więc pomimo iż zwykle stołują się w restauracjach, zwracają uwagę na to, co znajduje się na ich talerzu.

 

POLUB MNIE NA:

 

Szukając ciekawych informacji na temat nowojorskiej diety natknęłam się na bardzo fajny blog, znajdziecie tam mnóstwo ciekawostek dotyczących życia w Nowym Jorku. Little Town Shoes to blog pisany przez polkę obecnie mieszkającą na Brooklynie z mężem i dwoma kotami. Szczególnie polecam Wam następujące notki:

 

Wywiad daje nam możliwość poznania kolejnej polki mieszkającej w Nowym Jorku, która prowadzi niesamowicie inspirującą stronę w języku angielskim – zajrzyjcie koniecznie, chociażby ze względu na fantastyczne i bardzo smakowite zdjęcia. Planeta zwana Nowym Jorkiem to bardzo ciekawa historia na temat diety i odchudzania, natomiast opowieść o sushi zainteresuje pewnie wszystkich smakoszy tego dania.
Osobiście jeszcze nie robiłam domowego sushi, ale na pewno spróbuję, bo miałam okazję jeść je kilka razy i bardzo mi smakowało, ponadto w sieci można znaleźć wiele świetnych, prostych przepisów pozwalających szybko i sprawnie przygotować prawdziwą „sushi ucztę”.

Mój plan na najbliższy tydzień wygląda następująco: