Bądź fit – podsumowanie 11 tygodnia

Witajcie!

koktajl truskawkowyPo jedenastu tygodniach w końcu dotarliśmy do końca cyklu Bądź fit – „w 80 dni dookoła świata”! Momentami było trudno, ale jak patrzę na efekty, to myślę, że było warto, choć nie zawsze mi się chciało i pewnie gdybym jeszcze bardziej się zmobilizowała i skrupulatniej wypełniała swój plan moje ciało wyglądałoby jeszcze lepiej.
Najtrudniej było zrealizować wyjścia na rolki, ponieważ pogoda nie raz pokrzyżowała mi rozkład ćwiczeń, natomiast zawsze starałam się zastąpić te braki innymi ćwiczeniami.
W drugim miesiącu przeżywałam mobilizacyjny kryzys i cały czas szukałam wymówek, ale gdy zauważyłam, że moje rezultaty nie są już takie ekscytujące, jak po pierwszym mierzeniu, to zaparłam się jeszcze bardziej, no i moje efekty możecie podziwiać poniżej.
Obecnie ważę 50 kg (-2kg), przy 168cm wzrostu. Moje wymiary: biust – 86cm (bez zmian), pod biustem – 67cm (-1cm), talia – 62cm (-5cm), pas – 72cm (-5cm), kości biodrowe – 79cm (-5cm), biodra – 88 cm (-5cm), udo góra – 50cm (-2cm), udo dół – 37cm (-1cm), łydka – 34cm (-1cm), napięty biceps – 25cm (-4cm). Tutaj znajdziecie również linki do poszczególnych notek, które razem tworzą cały obraz cyklu.
Życzę miłej lektury!

 

koktajl truskawkowy
W dzisiejszym poście kończę cykl Bądź fit – „w 80 dni dookoła, ale nie zrywam z ćwiczeniami i wprowadzaniem zdrowych produktów do swojej diety.
Naszą podróż kończymy w Polsce, a że właśnie mamy sezon na truskawki, serdecznie polecam Wam pyszny, orzeźwiający koktajl truskawkowy, który spokojnie może zastąpić jeden z Waszych posiłków.
Orzeźwiający koktajl truskawkowy

Składniki:
  • 10 – 20 średnich truskawek
  • 1 kefir (250ml)
  • 5 listków świeżej mięty
  • naturalny miód

Sposób przygotowania: Oczyszczone i umyte truskawki miksujemy razem z kefirem i odrobiną świeżej mięty. Jeśli truskawki są mało słodkie i musicie dodać cukru, wybierzcie miód, a nie biały cukier.

Smacznego!

POLUB MNIE NA:

Facebook / Instagram / Twitter